Quizkennis.nl

televisie · 12 begrippen

The Big Bang Theory – alle 12 seizoenen en aantallen

Gecontroleerd en goedgekeurd door de redactie van QuizKennis.

🧠 Leren, stampen en quizzen →

Volledige leerlijst

#SeizoenStartjaarAfleveringen
1Seizoen 1200717
2Seizoen 2200823
3Seizoen 3200923
4Seizoen 4201024
5Seizoen 5201124
6Seizoen 6201224
7Seizoen 7201324
8Seizoen 8201424
9Seizoen 9201524
10Seizoen 10201624
11Seizoen 11201724
12Seizoen 12201824

Bron: the-big-bang-theory.com

Oefen dit lijstje als quiz →